Personal de cercetare

Personalul de cercetare
 
 
Prof. univ. dr. h.c. Gheorghe Zaman, Membru corespondent al Academiei Române, Director, îndrumător de doctorat, e-mail:gheorghezaman@ien.ro, CV
 
Prof. univ. dr. Valentina Vasile, Director stiintific, indrumător de doctorat, e-mail: valentinavasile2009@gmail.com, CV 
 
Dr. Luminiţa Horşia, contabil sef, e-mail: lhorsia@yahoo.com, CV
 
 
Prof. univ. dr. Victor Axenciuc, MOA, C.A., CS I, îndrumător de doctorat, e-mail: inst.ec.nat@gmail.com, CV
 
Dr. Steliana Sandu, CS I, e-mail:s_steliana@yahoo.com, CV
 
Dr. Florin-Marius Pavelescu, CS I, îndrumător de doctorat, e-mail:pavelescu.florin@yahoo.com, CV
 
Dr. Victor Platon, CS I, îndrumator de doctorat,-mail: victor.platon@clicknet.ro, victor_platon@ien.ince.ro, CV
 
Dr. Luminiţa Chivu, CS I, îndrumator de doctorat, e-mail:luminitachivu@xnet.ro, CV - C.I.M. suspendat
 
Prof. univ. dr. Emilian M. Dobrescu, CS I, îndrumător de doctorat,e-mail:dobrescu@acad.ro, CV
 
Dr. George Georgescu, CS I, e-mail:georgescu_geo@clicknet.ro, CV C.I.M. suspendat
 
Prof. univ. dr. Zizi Goschin, CS I, e-mail:zizigoschin@yahoo.com, CV
 
Prof. univ. dr. Emilia Titan, CS I, îndrumător de doctorat,e-mail: emilia_titan@yahoo.com , CV C.I.M. suspendat
 
Prof univ.dr. Cornel Ionescu, CS I, e-mail: caragea21@yahoo.com
 
Dr. Valeriu Ioan Franc, CS I, îndrumător de doctorat, e-mail:cide@zappmobile.ro, CV 
 
Prof. univ. dr. Ion Ghizdeanu, CS I, e-mail:prognoza@cnp.ro, CV C.I.M. suspendat
 
Dr. Daniela Antonescu CS II, e-mai:daniela.antonescu@ien.ro, CV
 
Dr. Simona Maria Frone, CS II, e-mail:simona.frone@hotmail.com, CV
 
Dr. Andreea Clara Munteanu, CS II, e-mail:andreeaclara_munteanu@yahoo.com, CV
 
Dr. Raluca Mazilescu, CS II, e-mail:ralucamazilescu@gmail.com, CV
 
Dr. Marius Răzvan Surugiu, CS II, e-mail:mariussurugiu@yahoo.com, CV
 
Prof. dr. Daniela Ioana Manea, CS III, e-mail: daniela.todose@gmail.com  C.I.M. suspendat
 
Prof. dr. Cristina Boboc, CS III, e-mail: cristina_trandas@yahoo.com , CV C.I.M. suspendat
Lector univ. dr. Anca Cristea, CS III, e-mail: lcancacristea@yahoo.com
 
Dr. Livia Chisăgiu, CS III, e-mail:chisagiulivia58@yahoo.com, CV
Dr. Irina Anghel, CS, e-mail: irina_c_anghel@yahoo.com
 
Drd. Andreea Violeta Constantinescu, CS III, e-mail: andreea_constantinescu07@yahoo.com, CV
 
Drd. Florina Popa, CS III, e-mail:florinacarina@yahoo.com, CV
 
Cornelia Dumitru, CS, e-mail:cornelia.dumitru@gmail.com, CV